Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru
Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Žáruvzdorné obtisky pro výpal 12 x 19 cm

Žáruvzdorné obtisky pro výpal 12 x 19 cm
Katalogové číslo: 6895
Hlídat cenu / dostupnost
Litujeme, ale toto zboží nelze nyní bohužel objednat.

Archy žáruvzdorných obtisků, rozměr archu 12 x 19 cm (formát A5), barevné provedení černé, stříbrné, zlaté. Určeno pro fusing nebo drobné keramické výrobky. Archy na archu více drobných motivů i vzorů pro pozadí. Pro bližší info a výběr klikněte na detail.

U fusingu jsou obtisky univerzální - COE skla nehraje roli. Motivy různých barev lze samozřejmě kombinovat (doporučujeme nechat nejprve předchozí vrstvu uschnout) - pálí se všechny vrstvy najednou.

POSTUP APLIKACE A VÝPALU: Nejprve proveďte spečení skla / výpal keramiky, po vychladnutí výrobku navlhčete vystřižený motiv a jakmile se začne oddělovat od podkladu, opatrně ho sklouznutím přeneste na požadované místo. Po zavadnutí obtisku ho ještě jemně vyhlaďte (přenos je totožný jako u obtisků na velikonoční vajíčka).

Výpal obtisků v klasické fusingové peci: pozvolný náběh na 400°C (cca 2,5 hodiny), prudší náběh (1,5 hodiny) na cca 550°C. Výdrž cca 5 minut u tenčích skel. U silnějšího skla lze nastoupat až na 570°C a opět držet cca 5 minut.

U fusingu v mikrovlnné troubě je potřeba experimentovat - např. na 5 minut na 700W (resp. menší výkon nebo kratší čas, než běžně používáte pro spékání).

Pro vytvoření hlídacího psa se musíte přihlásit.
Výběr měny
Kategorie
Počet položek
11650
položek
10229
skladem
LikeBox