Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru
Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Žáruvzdorné obtisky pro výpal 12 x 19 cm

Katalogové číslo: 6895
Litujeme, ale toto zboží nelze nyní bohužel objednat.

Archy žáruvzdorných obtisků, rozměr archu 12 x 19 cm (formát A5), barevné provedení černé, stříbrné, zlaté. Určeno pro fusing nebo drobné keramické výrobky. Archy na archu více drobných motivů i vzorů pro pozadí. Pro bližší info a výběr klikněte na detail.

U fusingu jsou obtisky univerzální - COE skla nehraje roli. Motivy různých barev lze samozřejmě kombinovat (doporučujeme nechat nejprve předchozí vrstvu uschnout) - pálí se všechny vrstvy najednou.

POSTUP APLIKACE A VÝPALU: Nejprve proveďte spečení skla / výpal keramiky, po vychladnutí výrobku navlhčete vystřižený motiv a jakmile se začne oddělovat od podkladu, opatrně ho sklouznutím přeneste na požadované místo. Po zavadnutí obtisku ho ještě jemně vyhlaďte (přenos je totožný jako u obtisků na velikonoční vajíčka).

Výpal obtisků v klasické fusingové peci: pozvolný náběh na 400°C (cca 2,5 hodiny), prudší náběh (1,5 hodiny) na cca 550°C. Výdrž cca 5 minut u tenčích skel. U silnějšího skla lze nastoupat až na 570°C a opět držet cca 5 minut.

U fusingu v mikrovlnné troubě je potřeba experimentovat - např. na 5 minut na 700W (resp. menší výkon nebo kratší čas, než běžně používáte pro spékání).

Výběr měny
Kategorie
Počet položek
11683
položek
9725
skladem
LikeBox

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Svíčky | Zásady zpracování osobních údajů | Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop