Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru
Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Keramické placičky - separační systém naší výroby - Keramické placičky pro pícku 11 mm - pár 2 ks

Keramické placičky - separační systém naší výroby
Katalogové číslo: 5826
Hlídat cenu / dostupnost
Litujeme, ale toto zboží nelze nyní bohužel objednat.

Se separací skla a podkladu bývají problémy, proto jsme vyvinuli systém relativně levný a naprosto dokonalý. Pro více informací klikněte na detail.

 

Pro separaci jsou běžně používané dva systémy:

1. fázový papír + fusinkový papír. Výhodou je naprosto dokonalý ahladký spodek hotového díla, nevýhodou dosti drahý fusinkový papír,který vydrží max 3 použití

2. fázový papír + separační prášek. Výhodou je nejnižší cena, nevýhodou různě přichycené špičky k podkladu, které se musí odstranit brouskem. Spodek fisingu je nerovný, přizpůsobil se nerovnostem prášku.

Náš systém Garant má jedinou nevýhodu - vysoká cena separačního spraye. Je ho tam ale takové množství, že i profesionálnímu výrobci vydrží mnoho měsíců, i několik let. Systém je složen z keramické placičky, na které je nastříkán tento separační keramický prášek. Po nastříkání je držen pojivem a vypadá jako bílý kompaktní lak. Po výpalu ale pojivo vyhoří a zůstane jen prášek. Ten na placičce vydrží mnoho výpalů. Pokud se ovšem někde poškodí, je potřeba ho opravit, nebo lépe seškrábnout nožem a nastříkat znova. Pokud by se tekoucí sklo dostalo až ke keramické placičce, přilepí se k ní a odtržením se placička poškodí. 
Tento systém zaručuje dokonale hladký spodek výsledného díla a pohodlnou práci. Placička zůstává na rozdíl od fázového papíru stále pevná, dá se pinzetou vyndat i s fusingem z pícky ještě horká a na druhou placičku můžeme aranžovat další dílo a hned vypalovat - bez čekání na úplné vychladnutí.

POZOR!!! Pokyny pro pálení:

- Vždy používejte pod píckou nehořlavé "kostičky". Položíte li pícku přímo na skleněný talíř, může prasknout, nebo se roztaví kolečka pod ním.

- Náběh (doba od začátku výpalu do konce) je nutno natáhnout na min. 10 minut. Pokud se Vám vypaluje rychleji, snižte intenzitu regulačním kolečkem. Pokud ho máte označený ve Watech, pro malou pícku používejte cca 350 W, pro velkou 750 W. Pokud bude doba tavení kratší než 10 min, snižte intenzitu.

- Po ukončení výpalu ihned vyjměte s rukamicemi pícku z mikrovlnky a nechte ji cca 20 min. vychládnout. Je dobré mít na každou pícku jednu mikrovlnku. Pokud střídáte 2 picky v jedné, může se přehřát a zničit.

- Pokud nedodržíte dobu náběhu 10 min, může se stát, že placičky po několikátém použití prasknou. 

Pro vytvoření hlídacího psa se musíte přihlásit.
Výběr měny
Kategorie
Počet položek
12352
položek
10269
skladem
LikeBox

Micro button 88x31