Micro button 88x31

Aroma difuzér 130ml - USB - 3 LED barvy - SVĚTLÉ DŘEVO

Aroma difuzér 130ml - USB - 3 LED barvy - SVĚTLÉ DŘEVO
Katalogové číslo: 4264
Omezený počet kusů
skladem 1 ks
339,00 Kč s DPH / ks
339.00

Aroma difuzér W36 - ultrazvukový zvlhčovač vzduchu 130 ml. Doporučujeme dokoupit USB napáječ který není v balení. Přístroj však funguje i bez tohoto USB napaječe, zapojením například do notebooku. USB napáječ je tedy vhodné dokoupit, chcete-li přístroj napájet přímo ze zásuvky.

Vhodný pro aromaterapii či chromoterapii (terapie pomocí světla). Vzhledem ke svému designu je tento přístroj i stylovým interiérovým doplňkem.

Přístroj dokáže během chvilky přeměnit vodu na jemnou vodní páru. Přidáte-li do vody pár kapek esenciálního oleje, aroma difuzér je působením ultrazvuku rozloží na jemné mikročástice, které provoní váš byt. Můžete si zvolit, jakého aromaterapeutického účinku chcete dosáhnout. Skořice vás uklidní a rozveselí, grapefruit zbaví podráždění a hněvu, vůně eukalyptu zmírní vaši únavu a zvýší mozkovou aktivitu a navíc odežene komáry. Účinky aromaterapie jsou prokázané, čich totiž ovlivňuje naši náladu ze všech smyslů nejvíce. Postupným přechodem 7 barev LED navíc dosáhnete chromoterapeutického účinku (terapie pomocí barevného spektra).

Vhodný pro ložnice, obývacího pokoje, kanceláře, kurzy jóga, fitness kluby, SPA centra a masážní salony.

Ovládání přístroje je velmi jednoduché. Jednoduše odšroubujte víko, naplňte vodou a kápněte několik kapek 100 procentního esenciálního oleje (není součástí balení).
Můžete si volit mezi 4 režimy LED osvětlení. Můžete si vybrat, zda se barvy budou postupně měnit (přecházet jedna do druhé) nebo si zmačknutím tlačítka vyberte barvu, která se vám nejvíce líbí. Opětovným mačkáním můžete zvolenou barvu libovolně měnit nebo LED podsvícení zcela vypnout.

Lze si také vybrat dobu, po kterou bude difuzér vytvářet mlžný opar. Přístroj může být zapnut trvale, do doby než jej aktivně vypnete, případně než se vypne automaticky sám poté, co se v něm odpaří voda. Tím, že se přístroj se umí sám vypnout, nehrozí nebezpečí poškození přístroje. U některých modelů zůstává aktivní osvětlení LED a lze jej použít jako světelnou dekoraci, bez funknce difuzéru.

Tento aromadifuzér pracuje na principu technologie ultrazvuku, a proto je jeho chod velice tichý. Nebude vás rušit ve spánku ani při relaxaci.


Technické parametry:
Kapacita nádržky: 130 ml
Materiál: plast s imitací dřeva
Osvětlení: 4 režimy LED barev (měnící se, červená, zelená, modrá)
Časovač: trvale zapnuto do vypaření vody
Napájení: 5V USB kabel
Rozměry: 95 x 150 mm

Tento aromadifuzér ke svému provozu používá vatové tyčinky - tampony. Ty fungují tak, že nasáknou vodou s rozpuštěným esenciálním olejem a tekutinu tak dopraví do elektroniky přístroje. Součástí balení je jeden tampon + jeden tampon náhradní. Výměna tampónu se provádí, pokud je tampon hodně zanesen olejem. Doporučujeme také při změně požadované vůně, je-li tato vůně diametrálně odlišná od předchozí vůně (jinak může dojít k promísení vůní). Jeden tampon při běžném provozu vydrží až 6 měsíců, tedy ve Vámi zakoupeném přístroji jsou tampony až na 1 rok používání.

USB napáječ můžete zakoupit zde:

Náhradní tampony můžete zakoupit zde:

Esenciální oleje můžete zakoupit zde: https://www.svicky.net/100-prirodni-esencialni-oleje-etericke-oleje-saloos-pro-vyrobu-svicek-mydel-a-aromaterapii

Kreativní návodyKreativní návody

vernostni_program
DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI

... více než 20 let s Vámi

servis
Zákaznický servis

Poradíme Vám s výběrem

doprava_zdarma
Skladová dostupnost

Přes 10.000 položek ihned k odeslání