Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru
Přihlášení
Ztratili jste heslo?

SALOOS

Hotové SVÍČKY A MÝDLA, PŘÍRODNÍ kosmetické přípravky, KOUPELE, SOLI, OLEJE, MASTI / SALOOS

Saloos

Čistě přírodní kosmetika a produkty značky Saloos Vám přinášejí radost, pohodu a harmonii do tělěsného a duševního života. Saloos je prvotřídním výrobcem certifikované přírodní bio kosmetiky s více jak 25 letou praxí a zkušenostmi v oboru. K výrobě svých produktů firma Saloos používá nejkvalitnější rostlinné suroviny prvotřídní kvality. Produkty Saloos nesou označení CPK bio a garantují splnění všech kritérií vyplývající z této značky. Saloos je českou jedničkou při výrobě produktů v oboru Aromaterapie, aromaterapeutické Bio kosmetiky, výrobě rostlinných a masážních olejů, olejových extraktů, péče o pleť a tělo, dětské péče, atd.

Saloos v naší nabídce

V naší nabídce najdete výrobky Saloos nejen pro Aromaterapii, ale také přísady pro výrobu svíček a mýdel. Nabízíme vonné oleje Saloos, 100% přírodní esenciální a éterické oleje Saloos, přírodní oleje, olejové extrakty, peeling i hotové výrobky Saloos pro zdravou a kvalitní péči celého těla z čistě přírodních surovin.

 

Esenciální oleje Saloos Esenciální oleje Saloos

Vonné oleje Saloos Vonné oleje Saloos

Rostlinné a bio oleje, olejové extraxty

Peeling - přírodní částice Peeling - přírodní částice

Ryze česká firma Saloos

Poznejte českou, léty prověřenou kvalitu esenciálních olejů firmy Saloos. A poznávat můžete jedním z nejspolehlivějších lidských smyslů - svým nosem.

Saloos přináší zdraví, krásu a požitek svým zákazníkům už skoro 30 let. Tým pracovníků tvoří 50 zaměstnanců a její kapitál je výhradně český. Sídlo firmy i výrobní závod je v Břeclavi. Výrobky Saloos obsahují nejvyšší možný podíl čistých přírodních látek. Neobsahují syntetické parfemace, konzervanty ani barviva.
Přírodní kosmetika Saloos nevyvolává alergické reakce.

V současnosti velmi oblíbená a nejpoužívanější aromaterapeutická kosmetika je v sortimentu našeho eshopu značně rozšířena, z nejvíce prodávaných výrobků lze jmenovat:

Výběr měny
Kategorie
Počet položek
12357
položek
10322
skladem
LikeBox

Micro button 88x31