Micro button 88x31

Kreativní potřeby

Jste kreativní? Máte tvořivého ducha? Tento eshop je zaměřený právě na Vás a na všechno, bez čeho se neobejde žádné pořádné kreativní tvoření. Kromě produktů, popisů a návodů na tomto eshopu Vám můžeme doporučit i návody na kreativní tvoření uvedených na webu www.kreativni-tvoreni.net.

Jaké kreativní potřeby u nás naleznete?

Jako u každého zboží, i u kreativních potřeb se snažíme o zajištění těch nejkvalitnějších produktů. Snažíme se pokrýt potřeby každého domácího kreativce, pro všechny členy rodiny a všechny věkové kategorie. Aktivní lidé, kteří nemají rádi zahálení, si u nás vyberou z širokého sortimentu kreativních potřeb z následujících oblastí:

 • svíčky1. výroba svíček
  Domácí výroba svíček je jednoduchá a velmi zábavná hobby technika. Výsledkem jsou krásné a praktické předměty, které užijete sami nebo využijete jako dárek. V našem eshopu naleznete kompletní sortiment těchto kreativních potřeb včetně začátečnických sad.
   
 • mýdla2. výroba mýdel
  Výsledkem Vašeho snažení jsou krásná a voňavá mýdla různých tvarů. Kreativní potřeby pro výrobku mýdel včetně začátečnických souprav naleznete v našem eshopu snadno.
   
 • korálky3. korálkování
  Další z velmi oblíbených hobby činností. Návody, časopisy, stavebnice, korálky i kreativní potřeby pro jejich navlékání – vše naleznete v patřičné kategorii.
   
 • drátování4. drátkování
  Drátkováním či drátováním se rozumí kreativní činnost s drátky, můžete si vyrobit šperk, dekoraci či další zajímavé předměty. K této hobby technice potřebujete pracovní stůl, dobré osvětlení, drátky a několik typů kleští. U nás naleznete i různé návody a knihy pro tuto činnost.
   

Přejeme Vám hodně radosti z každého vytvořeného výtvoru, není nad to zkusit vyrobit vlastníma rukama něco přínosného do domu či bytu, nějakou ozdobu či praktickou věc.