Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru
Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Kreativní potřeby

Jste kreativní? Máte tvořivého ducha? Tento eshop je zaměřený právě na Vás a na všechno, bez čeho se neobejde žádné pořádné kreativní tvoření. Kromě produktů, popisů a návodů na tomto eshopu Vám můžeme doporučit i návody na kreativní tvoření uvedených na webu www.kreativni-tvoreni.net.

Jaké kreativní potřeby u nás naleznete?

Jako u každého zboží, i u kreativních potřeb se snažíme o zajištění těch nejkvalitnějších produktů. Snažíme se pokrýt potřeby každého domácího kreativce, pro všechny členy rodiny a všechny věkové kategorie. Aktivní lidé, kteří nemají rádi zahálení, si u nás vyberou z širokého sortimentu kreativních potřeb z následujících oblastí:

 • svíčky1. výroba svíček
  Domácí výroba svíček je jednoduchá a velmi zábavná hobby technika. Výsledkem jsou krásné a praktické předměty, které užijete sami nebo využijete jako dárek. V našem eshopu naleznete kompletní sortiment těchto kreativních potřeb včetně začátečnických sad.
   
 • mýdla2. výroba mýdel
  Výsledkem Vašeho snažení jsou krásná a voňavá mýdla různých tvarů. Kreativní potřeby pro výrobku mýdel včetně začátečnických souprav naleznete v našem eshopu snadno.
   
 • korálky3. korálkování
  Další z velmi oblíbených hobby činností. Návody, časopisy, stavebnice, korálky i kreativní potřeby pro jejich navlékání – vše naleznete v patřičné kategorii.
   
 • drátování4. drátkování
  Drátkováním či drátováním se rozumí kreativní činnost s drátky, můžete si vyrobit šperk, dekoraci či další zajímavé předměty. K této hobby technice potřebujete pracovní stůl, dobré osvětlení, drátky a několik typů kleští. U nás naleznete i různé návody a knihy pro tuto činnost.
   

Přejeme Vám hodně radosti z každého vytvořeného výtvoru, není nad to zkusit vyrobit vlastníma rukama něco přínosného do domu či bytu, nějakou ozdobu či praktickou věc.

 

Výběr měny
Kategorie
Počet položek
12216
položek
10177
skladem
LikeBox

Micro button 88x31