Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru
Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Esenciální oleje pro výrobu mýdel

VÝROBA MÝDLA - komponenty pro jejich výrobu / Esenciální oleje pro výrobu mýdel

Esenciální oleje

jsou základem aromaterapie a mají široké využití. K jejich výrobě pomáhá příroda, která nabízí jedinečné a nenahraditelné bohatství. Skrývá se v květech, plodech, listech, kůře i v kořenech bylin a stromů. Nejvzácnějšími poklady jsou silice neboli esenciální oleje, éterické oleje, které blahodárně, komplexně a hluboce ovlivňují lidskou duši, emoce i zdraví.

Esenciální oleje, s kterými se v životě setkáváme, jsou různé.  K výrobě mýdel se nejčastěji používají tyto esenciální oleje.

Esenciální oleje Saloos

Esenciální oleje Saloos  jsou skutečně 100% přírodní aroma bez syntetických přísad. Jsou vhodné pro výrobu mýdel, solí, svíček, vonných vosků, do koupelí, k masážím, do aromalamp a pro Aromaterapii. Esenciální oleje Saloos patří na trhu mezi nejkvalitnější. K výrobě i několika kapek esenciálního oleje je mnohdy zapotřebí i kilogramu přírodních surovin a proto je jejich cena vyšší.  Pro zdravotní účely je použití každého oleje dle jeho konkrétních účinků.

Aroma univerzální

Aroma universální nejběžněji se používají do mýdel a kosmetických přípravků syntetická aromata, případně jejich směsi. Jsou vyrobeny uměle v laboratořích a jsou tedy v podstatě levnější. Universální aromata jsou určeny do mýdel, solí, svíček, vonných vosků, lamp, gelů. Jsou směsí syntetických a přírodních vůní. Všechny naše universální aromata splňují požadavky pro výrobu mýdel a mají potřebné atesty.

Esenciální oleje Saloos

Aroma universální

Výběr měny
Kategorie
Počet položek
11830
položek
10209
skladem
LikeBox

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Svíčky | Zásady zpracování osobních údajů | Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop