Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru
Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Esenciální oleje | pro výrobu mýdel

VÝROBA MÝDLA - komponenty pro jejich výrobu / Esenciální oleje | pro výrobu mýdel

Esenciální oleje

Esenciální oleje jsou základem aromaterapie a mají široké využití. K jejich výrobě pomáhá příroda, která nabízí jedinečné a nenahraditelné bohatství. Skrývá se v květech, plodech, listech, kůře i v kořenech bylin a stromů. Nejvzácnějšími poklady jsou silice neboli esenciální oleje, které blahodárně, komplexně a hluboce ovlivňují lidskou duši, emoce i zdraví.

Moderní životní styl ne vždy vytváří optimální podmínky pro fyzickou pohodu. Špatná strava, nedostatek pohybu a nadměrné množství toxinů v prostředí může tělo rozladit a snížit úroveň energie. Esenciální oleje dodávají cílená řešení, která potřebujete k obnovení rovnováhy Vašeho těla. Kdykoli budete držet lahvičku silných esenciálních olejů, držíte čistou podstatu přírody.

Esenciální oleje, se kterými se v životě setkáváme, jsou různé.  K výrobě mýdel se nejčastěji používají tyto esenciální oleje:

Esenciální oleje Saloos

Esenciální oleje Saloos jsou skutečně 100% přírodní aroma bez syntetických přísad. Jsou vhodné pro výrobu mýdel, solí, svíček, vonných vosků, do koupelí, k masážím, do aromalamp a pro Aromaterapii. Esenciální oleje Saloos patří na trhu mezi nejkvalitnější. K výrobě i několika kapek esenciálního oleje je mnohdy zapotřebí i kilogramu přírodních surovin a proto je jejich cena vyšší.  Pro zdravotní účely je použití každého oleje dle jeho konkrétních účinků.

Aroma univerzální

Nejběžněji se používají do mýdel a kosmetických přípravků syntetická aromata, případně jejich směsi. Jsou vyrobeny uměle v laboratořích a jsou tedy v podstatě levnější. Universální aromata jsou určeny do mýdel, solí, svíček, vonných vosků, lamp, gelů. Jsou směsí syntetických a přírodních vůní. Všechny naše universální aromata splňují požadavky pro výrobu mýdel a mají potřebné atesty.

Účinky esenciálních olejů, kvalita

Esenciální oleje jsou 100% přírodním produktem vyrobemných z částí některých rostlin, jako jsou listy, stonek, květy či kůra. Výrobci používají různé metody ke změně těchto esencí na oleje. Esenciální oleje můžete přidat do krémů, gelů do koupele či svíček nebo mýdel. Kromě čichového požitku výzkumy potvrzují, že mají i léčivé vlastnosti - tomuto aspektu se věnuje oblast aromaterapie.

Známé vůně jako levandule, heřmánek či mateřídouška vám mohou pomoci zůstat v klidu. Můžete dýchat nebo si potírat zředěné roztoky těchto olejů na kůži. Esenciální oleje zasílají chemické zprávy do částí mozku, které ovlivňují náladu a emoce. Ačkoli Vás tyto vůně samy o sobě nezbaví Vašeho stresu, aroma vám může pomoci relaxovat.

Esenciální oleje Saloos, které naleznete v našem eshopu, nabízejí jako čistě přírodní produkty alternativu k syntetickým výrobkům. Esenciální oleje jsou více než jen přírodní produkty. Každý s jedinečným přírodním efektem, mají esenciální oleje desítky účinků na tělo i mysl. Esenciální oleje Saloos, vždy správně extrahovány, mohou být použity k tomu, aby vám pomohly fyzicky, mentálně a emočně ve vašem každodenním životě.

Výběr měny
Kategorie
Počet položek
12211
položek
10770
skladem
LikeBox

Micro button 88x31