Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru
Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Palmový olej

Palmový olej.
Katalogové číslo: 5499
Hlídat cenu / dostupnost
Litujeme, ale toto zboží nelze nyní bohužel objednat.
Cena vč. DPH:
125,00 Kč/ks

Pro více informací klikněte na DETAIL. Balení v kelímku 0,5 litru.

Určen pro kosmetické účely. Tyto oleje jsou rafinované, tedy zbavené svého přirozeného zápachu a speciálně čištěné pro kosmetické účely.


Pro výrobu mýdel:  má obdobné vlastnosti jako lůj či sádlo, ale mýdlo vyrobené pouze z něho by bylo lámavé a pro pokožku bez výrazných kvalit. Proto se do mýdel dává jenom jako přísada, neboť dobře čistí a je jemný.


Pro přímé použití: se spíše nedoporučuje. Používá se hlavně do přípravků, které pomáhají pečovat o krásnou pleť - kupříkladu do pleťových krémů, masek, regeneračních olejů, ale může být i součástí přísad do koupele, opalovacích krémů či krémů po opalování. Palmový olej pomáhá pokožku chránit a posilovat, zároveň ji také regeneruje a působením proti volným radikálům zpomaluje proces stárnutí. Je vhodný i pro problematickou, suchou či citlivou pleť.


Recept na základní rostlinné mýdlo:
500 g. olivového oleje

310 g. kokosového oleje

190 g. palmového oleje

pro zjemnění možno přidat 50g ricinového oleje namísto 50 g olivového. Doporučuji, neboť se tak mýdlo velmi zjemní.

125 g. hydroxidu sodného

380 ml destilované vody

aromata, barviva a přísady - exfoliátory dle vlastního uvážení 

Pro vytvoření hlídacího psa se musíte přihlásit.
Výběr měny
Kategorie
Počet položek
11517
položek
9286
skladem
LikeBox

Vážení a milí zákazníci,
předem děkujeme za Vaše objednávky a Váš zájem o naše zboží. Vzhledem ke zvýšenému počtu objednávek mohou být objednávky vyřizovány se zpožděním a doba odeslání se může prodloužit až na 5 pracovních dnů. U objednávek se silikonovými formami, které vyrábíme je doba odeslání prodloužena až na 10  pracovních dnů. Velice Vás prosíme o strpení a trpělivost, opravdu se snažíme všechny objednávky vyřídit co v nejkratším termínu. Děkujeme za pochopení.