Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru
Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Tetovací potisknutelný papír A4 BÍLÝ - 1ks

Tetovací potisknutelný papír A4 BÍLÝ - 1ks
Katalogové číslo: 5465
Hlídat cenu / dostupnost
Litujeme, ale toto zboží nelze nyní bohužel objednat.
Cena vč. DPH:
175,00 Kč/ks

Pomocí domácí inkoustové tiskárny je možné vytisknout a následně vyříznout tetování. Slouží jako nosič pro nalepovací tetování. Určeno pro INKOUSTOVÉ tiskárny. Cena za 1 list A4.

 

Vyřízněte z materiálu svůj ornament a aplikujte vodou na kůži.  Natiskněte ve Vaší inkoustové tiskárně zrcadlově převrácený obrázek se zapnutými registračními značkami na lesklou stranu materiálu. Nechte v plotru vyříznout obrys.

Navrhněte design v Silhouette Studiu a zapněte registrační značky. Motiv nechte vytisknout ve vaší inkoustové tiskárně. Vytištěný arch položte na řezací podložku, ve studiu vyznačte linky pro řez a plotr nechte motivy vyřezat.

Důležité! Velikost stránky zvolte "letter"!

Obsahuje:

1 arch tetovacího materiálu (cca A4)

1 arch krycího materiálu (Aplikuje se až na nanesené tetování)

Pro vytvoření hlídacího psa se musíte přihlásit.
Výběr měny
Kategorie
Počet položek
11532
položek
9237
skladem
LikeBox

Vážení a milí zákazníci,
předem děkujeme za Vaše objednávky a Váš zájem o naše zboží. Vzhledem ke zvýšenému počtu objednávek mohou být objednávky vyřizovány se zpožděním a doba odeslání se může prodloužit až na 5 pracovních dnů. U objednávek se silikonovými formami, které vyrábíme je doba odeslání prodloužena až na 10  pracovních dnů. Velice Vás prosíme o strpení a trpělivost, opravdu se snažíme všechny objednávky vyřídit co v nejkratším termínu. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme Vám Šťastný a tvořivý Nový rok plný štěstí a zdraví.