Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru
Přihlášení
Ztratili jste heslo?

KORÁLKY

KORÁLKY

Korálky a komponenty pro korálkování

V posledních letech získává na popularitě skvělá hobby technika - korálky - nebo také korálkování. Důvody pro tento koníček jsou zřejmé. Vznikají velmi hezké výrobky. Korálky můžete vytvářet doma – nepotřebujete žádnou dílnu. Na těchto specializovaných stránkách naleznete spousty komponent pro korálky a odkazy jako např. na knihy či časopisy o korálkách. Velké množství knih vyšlo i v češtině. Korálky a komponenty pro korálky se vyrábějí i v České republice!

Jak se naučit s korálky?

S korálky je možné začíst a věnovat se jim bez jakýchkoliv předchozích zkušeností a dovedností. Je možné se korálky naučit i svépomocí. Na internetu existuje i velké množství dalších materiálů včetně diskusních fór, kde Vám poradí s konkrétním problémem s korálky.

Firma Garant prodává jak potřeby pro korálky, tak i svíčky, drátkování a další techniky. Na několika našich stránkách naleznete jak důležité rady, tak i možnosti koupě např. stavebnice korálků.

Techniky na korálky - korálkování

Pro korálky existuje několik technik. Korálky se používají nejen na navlékání klasických korálků, ale využívají se při mnoha dalších technikách - např. drátkování, výrobě ozdob, květin, zvířátek, při výrobě šperků technikou Art Clay apod. Aby bylo snadnější se v těchto technikách orientovat, vznikly naše stránky, kde je nejen představíme, ale v mnohých případech uvádíme i podrobné návody. V neposlední řadě vysvětlíme, jaké korálky existují, jak se jmenují a jejich základní vlastnosti.

Prodej korálků, obchod korálek

Výroba nejrůznějších uměleckých předmětů z korálků se poslední dobou čím dál tím víc dostává do módy – a je to samozřejmě dobře. Pořádají se workshopy a píše se o korálkách na internetu. Objevte s námi krásu korálků, umění starého několik tisíc let. Pokud chcete získat originální šperky a ozdoby, jaké nebude mít nikdo jiný, a ještě se u toho skvěle bavit, jsou korálky tou nejlepší volbou.
Veškeré komponenty, nástroje a potřeby pro korálkování naleznete na těch stránkách.

Návody na práci s korálky naleznete ZDE

Výběr měny
Kategorie
Počet položek
11529
položek
9554
skladem
LikeBox

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Svíčky | Zásady zpracování osobních údajů | Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop na míru AiShop

Vážení zákazníci,

od 1.6. - 30.9.2021 odesíláme Vaše zásilky přes Balíkovnu za zvýhodněnou cenu 59,- Kč vč. DPH a vč. dobírky i bez dobírky.

Balík do balíkovny musí splňovat tyto parametry (váha zásilky do 20 kg, rozměr zásilky do 50x50x70 cm), pokud nebude zásilka tyto parametry splňovat, bude způsob dopravy automaticky změněn na BALÍK NA POŠTU.

Jednotné poštovné za balík do 20 kg včetně DPH činí 59,- Kč.

V případě platby na dobírku se cena za poštovné v rámci akce nezvyšuje.