Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru
Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Korálky, korálkování, komponenty pro korálky, obchod korálek

Korálky, korálkování, komponenty pro korálky, obchod korálek

Korálky a komponenty pro korálkování

V posledních letech získává na popularitě skvělá hobby technika - korálky - nebo také korálkování. Důvody pro tento koníček jsou zřejmé. Vznikají velmi hezké výrobky. Korálky můžete vytvářet doma – nepotřebujete žádnou dílnu. Na těchto specializovaných stránkách naleznete spousty komponent pro korálky a odkazy jako např. na knihy či časopisy o korálkách. Velké množství knih vyšlo i v češtině. Korálky a komponenty pro korálky se vyrábějí i v České republice!

Jak se naučit s korálky?

S korálky je možné začíst a věnovat se jim bez jakýchkoliv předchozích zkušeností a dovedností. Je možné se korálky naučit i svépomocí. Na internetu existuje i velké množství dalších materiálů včetně diskusních fór, kde Vám poradí s konkrétním problémem s korálky.

Firma Garant prodává jak potřeby pro korálky, tak i svíčky, drátkování a další techniky. Na několika našich stránkách naleznete jak důležité rady, tak i možnosti koupě např. stavebnice korálků.

Techniky na korálky - korálkování

Pro korálky existuje několik technik. Korálky se používají nejen na navlékání klasických korálků, ale využívají se při mnoha dalších technikách - např. drátkování, výrobě ozdob, květin, zvířátek, při výrobě šperků technikou Art Clay apod. Aby bylo snadnější se v těchto technikách orientovat, vznikly naše stránky, kde je nejen představíme, ale v mnohých případech uvádíme i podrobné návody. V neposlední řadě vysvětlíme, jaké korálky existují, jak se jmenují a jejich základní vlastnosti.

Prodej korálků, obchod korálek

Výroba nejrůznějších uměleckých předmětů z korálků se poslední dobou čím dál tím víc dostává do módy – a je to samozřejmě dobře. Pořádají se workshopy a píše se o korálkách na internetu. Objevte s námi krásu korálků, umění starého několik tisíc let. Pokud chcete získat originální šperky a ozdoby, jaké nebude mít nikdo jiný, a ještě se u toho skvěle bavit, jsou korálky tou nejlepší volbou.
Veškeré komponenty, nástroje a potřeby pro korálkování naleznete na těch stránkách.

Návody na práci s korálky naleznete ZDE

Výroba a prodej korálků - jaké korálky existují a jaké vybírat Jaké korálky existují a jaké vybírat

Rokajl perličky Rokail perličky

ROKAIL TYČINKY Rokail tyčinky

Perly (kuličky), ohňovky - SLEVA 30 % Perly (kuličky), ohňovky

TWIN dvoudírkové perličky TWIN dvoudírkové perličky

Skleněné korálky, mačkané - různé tvary Mačkané korále (vrtule, lístky a pod.)

Směsi korálků Směsi korálků

Dřevěné korálky, plastové a kovové korálky Dřevěné a plastové korálky

Výběr měny
Kategorie
Počet položek
12217
položek
10091
skladem
LikeBox

Micro button 88x31