Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru
Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Svíčky, výroba svíček

SVÍČKY, MÝDLA, KORÁLKY, KREATIVNÍ TVOŘENÍ a další hobby ...
Nabízíme veškeré komponenty a návody pro výrobu svíček, mýdel, korálků, drátkování a mnoha dalších kreativních technik.
AKCE BALÍKOVNA: od 1.6.2021 do 31.10.2021 dodání zásilky do 20 kg do výdejních míst Balíkoven v síti České pošty za akční cenu 59,- Kč vč. dobírky i bez dobírky. Podrobné informace k akci najdete ZDE
 

Domácí výroba svíček a mýdel je velmi zábavná hobbytechnika. Je v podstatě velmi jednoduchá a výsledkem jsou krásné svíčky a mýdla, které se nikdy nestanou „sběračem prachu“, protože svíčky se vypálí a mýdla vymydlí.

Domácí výroba svíček

Vlastnoručně vyrobené svíčky jsou jako dárek velmi žádané, neboť i když se zrovna netrefíme do vkusu obdarovaného, příjemný plamínek svíčky a jemné glycerinové mýdlo jim to bohatě vynahradí. Navíc, tyto svíčky jako dárek vlastnoručně vyrobený potěší mnohem více, než jednoduše zakoupený v obchodě.

Prodej svíček

Na našem eshopu Svíčky Garant si můžete objednat nejen veškeré komponenty pro výrobu svíček a mýdel, ale i pro jiné techniky. Můžete si vyrobit svíčky lité do forem, svíčky lité do skleniček, svíčky do skleniček sypané z granulí, gelové svíčky a mnoho dalších. Nabízíme také stavebnice na výrobu svíček a kurzy výroby svíček, které pořádáme cca 4 x ročně. Mimo základních technik se zde naučíte, jak se vyrábí např. stáčené svíčky, různě tvarované svíčky i řezané svíčky.

Výroba svíček doma

Vyrobit si svépomocí svíčky není nic složitého. Rozehřejete vosk a nalijete ho do některé formy, kterou můžete zakoupit hotovou i u nás. Za formu pro svíčky musíte použít materiál, který vydrží bez problémů teplotu až 90°C, což je teplota horkého vosku. Je důležité mít možnost tuto nově vyrobenou svíčku z formy vyjmout. Pokud není forma dostatečně pružná, není možné svíčku se zajímavými tvary vyjmout.

Existuje nekonečné množství kreativity v procesu výrobky svíčky, od výběru barev, tvarů, a dokonce i vůní. Svíčky jsou více než koníček, jde o starouměleckou činnost. Svíčky nejsou na výrobu příliš obtížné. Nejlepší věcí na tomto hobby je, že v případě, že váš návrh svíčky není dobrý, můžete svíčku rozpustit a udělat ji znovu.

Potřeby na výrobu svíček

Předtím, než začnete dělat svíčky, existuje několik základních materiálů, které si musíte obstarat. Formy na svíčky jsou nejdůležitějším požadavkem pro výrobu. Dalším požadavkem je parafín, který je dodáván ve formě granulí nebo bloků. Do něho je nutno přidat stearin nebo canditiv, aby byla svíčka na povrchu hladká a bez kazů. A jako poslední budete potřebovat knot správné tloušťky. Návody na výrobu svíček také můžete najít na našich nových stránkách www.kreativni-tvoreni.net .

V našem eshopu naleznete i další kreativní potřeby pro hobby tvoření.

Svíčky eshop

Výroba svíček vám pomůže nejen se odreagovat, ale jakmile uvidíte výsledek, budete cítit také obrovské tvůrčí uspokojení. Tato záliba může být velmi příjemným zážitek pro každého. Vzhledem k tomu, že je to snadné a bezpečné, můžete požádat i své děti, aby vám v celém procesu výroby svíčky pomohly. Může to být skvělý způsob, jak s dětmi trávit kvalitní čas. Pro začátek je dobré si pořídit sadu pro tvorbu svíček. Tyto sady na svíčky jsou ideální pro začátečníky, aby měli představu o tvorbě svíček. Jakmile zvládnete základní know-how pro svíčky, bude tato sada i dále základem pro techniky a kroky, které vám pomohou vytvářet působivé svíčky.

Nejkreativnější částí u svíčky je vybrat správný druh vzoru - formy.  Můžete přidávat rozpustné barvy přímo do roztavené směsi,  nebo si udělat směs s pigmentovými barvami, do kterých svíčku zanoříte. Jediným omezením, které máte, je vaše představivost. Pokud budete chtít vyrábět vonné svíčky, můžete do substance přidat různá aromata. Poté získáte příjemnou vůni svíčky, kdykoliv ji zapálíte. Tak na co ještě čekáte?

Výběr měny
Kategorie
Počet položek
11546
položek
9588
skladem
LikeBox

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Svíčky | Zásady zpracování osobních údajů | Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop na míru AiShop

Vážení zákazníci,

od 1.6. - 30.9.2021 odesíláme Vaše zásilky přes Balíkovnu za zvýhodněnou cenu 59,- Kč vč. DPH a vč. dobírky i bez dobírky.

Balík do balíkovny musí splňovat tyto parametry (váha zásilky do 20 kg, rozměr zásilky do 50x50x70 cm), pokud nebude zásilka tyto parametry splňovat, bude způsob dopravy automaticky změněn na BALÍK NA POŠTU.

Jednotné poštovné za balík do 20 kg včetně DPH činí 59,- Kč.

V případě platby na dobírku se cena za poštovné v rámci akce nezvyšuje.