Micro button 88x31

vernostni_program
DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI

... více než 20 let s Vámi

servis
Zákaznický servis

Poradíme Vám s výběrem

doprava_zdarma
Skladová dostupnost

Přes 10.000 položek ihned k odeslání

oblibene_kategorie Oblíbené kategorie
Zobrazit další

Svíčky .netSvíčky .net

Domácí výroba svíček a mýdel je velmi zábavná hobbytechnika. Je v podstatě velmi jednoduchá a výsledkem jsou krásné svíčky a mýdla, které se nikdy nestanou „sběračem prachu", protože svíčky se vypálí a mýdla vymydlí.

Domácí výroba svíček

Vlastnoručně vyrobené svíčky jsou jako dárek velmi žádané, neboť i když se zrovna netrefíme do vkusu obdarovaného, příjemný plamínek svíčky a jemné glycerinové mýdlo jim to bohatě vynahradí. Navíc, tyto svíčky jako dárek vlastnoručně vyrobený potěší mnohem více, než jednoduše zakoupený v obchodě.

Prodej svíček

Na našem eshopu Svíčky Garant si můžete objednat nejen veškeré komponenty pro výrobu svíček a mýdel, ale i pro jiné techniky. Můžete si vyrobit svíčky lité do forem, svíčky lité do skleniček, svíčky do skleniček sypané z granulí, gelové svíčky a mnoho dalších. Nabízíme také stavebnice na výrobu svíček a kurzy výroby svíček, které pořádáme cca 4 x ročně. Mimo základních technik se zde naučíte, jak se vyrábí např. stáčené svíčky, různě tvarované svíčky i řezané svíčky.

Výroba svíček doma

Vyrobit si svépomocí svíčky není nic složitého. Rozehřejete vosk a nalijete ho do některé formy, kterou můžete zakoupit hotovou i u nás. Za formu pro svíčky musíte použít materiál, který vydrží bez problémů teplotu až 90°C, což je teplota horkého vosku. Je důležité mít možnost tuto nově vyrobenou svíčku z formy vyjmout. Pokud není forma dostatečně pružná, není možné svíčku se zajímavými tvary vyjmout.

Existuje nekonečné množství kreativity v procesu výrobky svíčky, od výběru barev, tvarů, a dokonce i vůní. Svíčky jsou více než koníček, jde o starouměleckou činnost. Svíčky nejsou na výrobu příliš obtížné. Nejlepší věcí na tomto hobby je, že v případě, že váš návrh svíčky není dobrý, můžete svíčku rozpustit a udělat ji znovu.

hlavni_obrazek1
hlavni_obrazek2

Potřeby na výrobu svíček

Předtím, než začnete dělat svíčky, existuje několik základních materiálů, které si musíte obstarat. Formy na svíčky jsou nejdůležitějším požadavkem pro výrobu. Dalším požadavkem je parafín, který je dodáván ve formě granulí nebo bloků. Do něho je nutno přidat stearin nebo canditiv, aby byla svíčka na povrchu hladká a bez kazů. A jako poslední budete potřebovat knot správné tloušťky. Návody na výrobu svíček také můžete najít na našich nových stránkách www.kreativni-tvoreni.net.

V našem eshopu naleznete i další kreativní potřeby pro hobby tvoření.

Svíčky eshop

Výroba svíček vám pomůže nejen se odreagovat, ale jakmile uvidíte výsledek, budete cítit také obrovské tvůrčí uspokojení. Tato záliba může být velmi příjemným zážitek pro každého. Vzhledem k tomu, že je to snadné a bezpečné, můžete požádat i své děti, aby vám v celém procesu výroby svíčky pomohly. Může to být skvělý způsob, jak s dětmi trávit kvalitní čas. Pro začátek je dobré si pořídit sadu pro tvorbu svíček. Tyto sady na svíčky jsou ideální pro začátečníky, aby měli představu o tvorbě svíček. Jakmile zvládnete základní know-how pro svíčky, bude tato sada i dále základem pro techniky a kroky, které vám pomohou vytvářet působivé svíčky.

Nejkreativnější částí u svíčky je vybrat správný druh vzoru - formy.  Můžete přidávat rozpustné barvy přímo do roztavené směsi,  nebo si udělat směs s pigmentovými barvami, do kterých svíčku zanoříte. Jediným omezením, které máte, je vaše představivost. Pokud budete chtít vyrábět vonné svíčky, můžete do substance přidat různá aromata. Poté získáte příjemnou vůni svíčky, kdykoliv ji zapálíte. Tak na co ještě čekáte?

Nejprodávanější produktyNejprodávanější produkty
insta

Sledujte náš Instagram a nechte se inspirovat.